Vitajte, volám sa Peter a som svadobný fotograf


Som svadobný fotograf z Dubnice nad Váhom a mám za sebou už množstvo úspešne nafotených svadieb po celom Slovensku.

Kedže svadba je vždy jedinečná udalosť s množstvom krásnych a neopakovateľných momentov, beriem svoju prácu veľmi vážne

a pristupujem k nej zodpovedne.

Ak hľadáte svadobného fotografa, ktorý má skúsenosti, cit pre detaily a schopnosť zachytiť krásne momenty, potom ste na správnej adrese.

Popri svadbách sa venujem aj rodinným a eventovým fotkám.

Svadobný deň


Ako svadobný fotograf sa snažím zabezpečiť, aby každý detail bol presne taký, ako ste si predstavovali.

Môžete sa spoľahnúť na moje skúsenosti a vášeň pre svadobné fotografie, ktoré Vám zabezpečia nádherné spomienky na svadobný deň.

Pokiaľ hľadáte spoľahlivého a skúseného svadobného fotografa, ktorý Vám pomôže zvečniť nezabudnuteľnú svadbu, neváhajte ma kontaktovať.

S radosťou Vám pomôžem aj s plánovaním a koordináciou každého kroku vašej svadby.


Svadobné fotoknihy

Spomienky na jednom mieste

Hľadáte nielen kvalitné svadobné fotografie, ale aj krásnu svadobnú fotoknihu, ktorá Vám pomôže uchovať si spomienky na jeden z najdôležitejších dní Vašeho života?
Svojim klientom ponúkam kvalitné a profesionálne spracovanie fotokníh s rôznymi veľkosťami a štýlmi, ktoré sa perfektne prispôsobia Vašim individuálnym požiadavkám. Môžete si vybrať medzi rôznymi obalovými materiálmi a papierove médium vo vysokej kvalite, aby vaša fotokniha vyhovovala Vašim predstavám a požiadavkám.

Váš deŇ

Je svadobný fotograf dôležitý?

Nezabúdajte, že Vaša svadba je jeden z najdôležitejších dní vo vašom živote a všetko na nej musí byť dokonalé. Preto je výber toho správneho fotografa veľmi dôležitý.

Cena fotografa

Aká je cena svadobného fotografa?

Aktuálne je moja cena za fotografovanie svadby 50 EUR/h. Môžete si tak vyskladať svadobný balíček podľa svojich potrieb. V tejto cene je zahrnutá úprava fotografií, príprava na tlač a umiestnenie fotiek v zabezpečenej online galérií.